Кому і чому не варто часто вживати імбир

Кому і чому не варто часто вживати імбир
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Імбир – це рослина, що містить поживні речовини і біологічно активні сполуки, які надають неймовірну підтримку фізичному і психічному стану організму. Однак є 4 групи людей, яким він категорично протипоказаний.

Його використовують в медичних цілях вже кілька тисяч років, починаючи аж з Стародавнього Китаю. Виявилося, імбир може бути ефективною альтернативою численним препаратам, які продаються в аптеках, але разом з тим, є люди, яким від нього краще утриматися, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на healthystyle.info.

Loading...

Люди з низькою вагою

Як відомо, імбир допомагає боротися із зайвою вагою і гіпоглікемією. Дослідження показало, що екстракт імбиру сильно впливає на скорочення маси тіла, тому не рекомендується вживати його при нестачі ваги.

Вагітні жінки

Імбир містить потужні стимулятори, які ідеально підходять для м’язів і травлення, але у випадку з вагітними жінками рослина може стати причиною передчасних переймів, отже, передчасних пологів. Уникайте використання імбиру особливо в останні місяці вагітності.

Людям із захворюванням крові

Гемофілія – рідкісний генетичний розлад, при якому здатність до згортання крові сильно знижується, тобто у пацієнта може відкритися кровотеча навіть через незначну травму. Імбир стимулює кровообіг, отже ті, хто страждає захворюваннями крові, повинні обходити його стороною.

Люди, які приймають певні ліки

Якщо ви страждаєте від високого кров’яного тиску або діабету, і приймаєте ліки для поліпшення стану, рекомендується в терміновому порядку відмовитися від імбиру. Імбир знижує кров’яний тиск і розріджує кров, отже, при взаємодії з лікарськими препаратами може посилити їх дію і стати по-справжньому небезпечним для здоров’я.

Нагадаємо, раніше ми писали, що імбир допомагає зміцнити імунітет, нормалізувати обмін речовин і позбутися зайвої ваги.

Нагадаємо також, вчені з Великобританії провели ряд досліджень складу та властивостей звичного всім буряка. За висновками експертів, регулярне вживання буряка в сирому і вареному вигляді  значно покращує здоров’я.

Також фахівці дійшли висновку, що сполука, яка міститься в складі яблук – епікатехін поліфенол – сприяє підтримці еластичності кровоносних судин, тим самим чинячи позитивний вплив на стан серця.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...