“Країна взаємної поваги, свободи і рівності”: Зеленський привітав українців з Днем Конституції

Зеленський закликав українців не змагатися у винахідливості, як обійти закон

”Країна взаємної поваги, свободи і рівності”: Зеленський привітав українців з Днем Конституції
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

У неділю, 28 червня, коли в Україні відзначається День Конституції, президент Володимир Зеленський привітав українців з великим державним святом.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео розміщено на Facebook-сторінці глави держави.

Loading...

Вітання президент записав на березі моря в Херсонській області.

Думаю, саме сьогодні кожен з нас повинен чесно відповісти собі на просте, але важливе питання. А що для мене Конституція? Просто книга, яку читав так давно, що вже й не пам’ятаю? Права, якими хочу користуватися, і обов’язки, які вважав за краще б не виконувати? Те, що постійно хочуть змінити політики? Або міцний правовий фундамент, на якому тримається держава?” – сказав Зеленський.

За його словами, коли кожен українець зрозуміє, що найкраща країна – саме та, де він народився, тоді кожен усіма своїми справами та словами берегтиме її.

Що для мене берегти Україну? Відповідь проста – це берегти кожного українця. І саме конституційні права громадянина є підказкою, як це робити. Ми повинні навчитися поважати права один одного. Розуміти, що коло твоїх прав не може зазіхати на права іншої людини. Поважати закон, а не змагатися в кмітливості, як можна його обійти. Давайте пам’ятати про це кожен раз, коли ми заходимо в метро без маски, включаємо вночі музику, підпалюємо траву, рубаємо власний ліс або їдемо перевантаженою фурою“, – сказав президент.

Він запропонував українцям пообіцяти собі, що наступному поколінню буде передана нова країна.

Країна не агресії та ненависті, а взаємної поваги, свободи та рівності. Давайте бути громадянами кожен день, а не тільки 28 червня. Берегти себе. Берегти людей навколо нас. Берегти України. З Днем Конституції!” – сказав голова держави.

Нагадаємо, у 2020 році 28 червня випадає на неділю. Відповідно, 29 червня – понеділок після святкового дня, буде вихідним.

Джерело: Народна Правда
загрузка...