Нам оголосили війну: Клімкін вказав на небезпеку зміни конституції Росії

Після змін у своїй конституції, Російська Федерація буде вибірково застосовувати міжнародне право

Нам оголосили війну: Клімкін вказав на небезпеку зміни конституції Росії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін вказав на два негативних момента для України у змінах у російській конституції – можливість поширення “русского мира” і легалізації анексії Криму.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Клімкін написав у Facebook.

Loading...

Він наголосив, що після змін у своїй конституції, Російська Федерація буде вибірково застосовувати міжнародне право – після “розгляду” своїм конституційним судом.

“Більше того, обмеження мати громадянство РФ, балотуючись га ключові державні посади, не буде діяти у випадках, коли країна або частина країни приєдналися до РФ на основі федерального конституційного закону РФ”, – пише Клімкін.

Екс-міністр закордонних справ пояснив, що з цього випливає дві речі: легалізацію окупації Криму та подальше розширення “русского мира”. Це й раніше було основою політики Росії, але зараз стає офіційно закріпленою конституційно метою.

“Нам оголосили війну, метою якої є знищення України. Вона вестиметься паралельно на трьох напрямах: легалізація окупації Криму, намагання залишити Донбас під своїм контролем та спроби відірвати у нас південь та схід. Навряд чи у когось є ілюзії, що Путін мріє очолити новостворену держраду РФ – він хоче очолити нову державу”, – додав Клімкін.

У якості підсумку екс-міністр зазначив, що Росія буде йти до своїх агресивних цілей “швидше, ніж багатьом здається”. Відтак, Україна має бути готовою до цього та будувати свою стратегію, враховуючи це.

Нам оголосили війну: Клімкін вказав на небезпеку зміни конституції Росії

Раніше повідомлялося, що Павло Клімкін вважає, що війна на Донбасі може загостритися навесні або влітку цього року. Фокус Кремля, крім сходу, буде спрямований і на український південь – на Одеську, Миколаївську, Херсонську та Запорізьку області. Кремль, на його думку, має для реалізації своїх агресивних планів всілякі сценарії.

Нагадаємо, раніше російський військовий аналітик Павло Фельгенгауер попередив, що Росія може почати військову ескалацію не тільки на Донбасі, але й окупувати Полтаву, Суми і навіть Харків. На його думку, російський Генштаб все ще цікавить вихід до Дніпра на всій його довжині.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...