В Україні пропонують обмежити пенсіонерів у виборчих правах

В Україні пропонують обмежити пенсіонерів у виборчих правах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий український журналіст Дмитро Гордон запропонував заборонити голосування на виборах для пенсіонерів. На його думку, виборчі права повинні мати лише ті, хто платить податки в бюджет.

Журналіст, засновник видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон запропонував позбавити пенсіонерів права голосу, тому що вони загнані державою в злидні і голосують за гречку і гроші. Про це він заявив в ефірі телеканалу “112 Україна”, повідомляє «Народна Правда».

“Я зараз скажу річ, за яку мене будуть лаяти, але мені все одно. Я б взагалі заборонив пенсіонерам голосувати на виборах. Я б ввів закон, що голосувати можуть лише платники податків, тільки люди, які живлять бюджет своїми грошима, податками, тому що у них інша психологія. Пенсіонери починають продаватися за гречку, вони в жахливому стані. Я говорю з позиції того, як краще державі. Державі краще, щоб голосували, обирали депутатів тільки люди, які платять податки в бюджет”, – сказав Гордон.

Він додав, що нинішній підхід виборців до голосування призводить до Верховної Ради “збіговисько злодіїв, чужих представників, зрадників, деградованих елементів, людей, які прийшли заробляти гроші”.

 

Джерело: Народна Правда