В Україну прийдуть грози: де буде погана погода

Україну знову накриють грози зі зливами

В Україну прийдуть грози: де буде погана погода
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

У неділю, 28 червня, Україна потрапить в зону грозових дощів – опади очікуються в західних, північних і центральних областях. На решті території країни прогнозується суха і спекотна погода.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні  Українського гідрометцентру.

Разом з тим, місцями повітря прогріється до плюс 33 градусів. Вдень в Україні стовпчики термометрів покажуть від плюс 24 до плюс 33 градусів. Найспекотніше буде в Миколаївській і Запорізькій областях. Вночі прогнозується 14-22 градуси з позначкою “плюс”.

В Україну прийдуть грози: де буде погана погода

Крім того, синоптики попередили про підвищену пожежну небезпеку в деяких областях України.

“28 червня у східних, Сумській областях та в Криму, 29 червня і в Запорізькій області переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки”, – йдеться в попередженні.

Нагадаємо, синоптики прогнозують, що у липні 2020 року погода в Україні буде ще спекотнішою, ніж  у червні. Початок липня принесе невелике похолодання до +19 +23 і країну  накриють дощі, та вже з 6-7 числа знову повернеться сильна спека.

До слова,  прогноз погоди на  28 червня обіцяє спекотну і переважно суху погоду.

Джерело: Народна Правда