У Китаї дозволили використання експериментальної вакцини від коронавірусу

У Китаї дозволили використання експериментальної вакцини від коронавірусу
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

У КНР дозволили тестувати зразок вакцини проти коронавірусу, який розробила китайська компанія CanSino Biologics. Наразі дозвіл стосується лише використання вакцини в армії КНР.

Loading...

У компанії відзначають, що зараз використання вакцини Ad5-nCoV обмежене лише військовими структурами, і не отримає загального охоплення без схвалення з боку відділу матеріально-технічного забезпечення Народно-визвольної армії Китаю.

Так, Центральна військова комісія Китаю схвалила застосування препарату 25 червня терміном на один рік. Раніше під час його клінічних досліджень було підтверджено безпечність зразка, а також певну ступінь ефективності.

Згідно з результатами перших двох етапів клінічних випробувань Ad5-nCoV, вакцина здатна запобігати розвитку захворювань, викликаних коронавірусом. При цьому CanSino Biologics зазначає, що комерційний успіх вакцини не може бути гарантований.

Ad5-nCoV є однією з восьми потенційних вакцин проти коронавірусу, що розробляються в Китаї і затверджені для проведення клінічних випробувань на людях у КНР і за межами країни.

Тестування цієї вакцини на людях було вже схвалено у Канаді.

Як ми вже повідомляли – На Львівщині влаштували масове купання у святій воді проти COVID-19.

А також – У Росії розповіли, як себе почувають випробувачі вакцини від коронавірусу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...