Українців попередили про можливе вторгнення Росії

Українців попередили про можливе вторгнення Росії
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Росія може почати бойові дії по відношенню до України у будь-який момент. Українцям порадили завжди бути готовими до повномасштабного наступу РФ.

Loading...

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар вважає, що будь-які навчання російських військових біля кордонів України можуть перерости в бойові дії.

“Я вже неодноразово говорив про існуючу військову загрозу з боку Росії, оскільки по-перше, бачимо зростання військових потужностей на східному кордоні України, а по-друге спостерігаємо значне посилення військових угруповань російських військ у Криму.

Досить часто приводяться до підвищеної бойової готовності російські окупаційні сили на території окупованого Донбасу. Будь-які навчання можуть досить швидко перейти в активну фазу бойових дій, тому ризик, однозначно, зростає, і, звичайно, військові це бачать”, – заявив чиновник.

Він впевнений, що загроза збоку РФ викликана внутрішньою нестабільністю Росії, зокрема з невдоволенням громадян через зміни в Конституції, і проблемами поставок води в окупований Крим.

“Тому нам треба ментально бути готовими до того, що Росія не зупиниться перед використанням збройних сил для досягнення своїх політичних або економічних цілей”, – заявив дипломат.

Як ми вже повідомляли – Росія готує провокації, які можуть закінчитися захопленням півдня України.

А також – Росія звинуватила Україну у хакерській атаці.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...