В Україні різко зросла захворюваність на пневмонію: МОЗ б’є на сполох

Користуйтеся маскою в місцях великого скупчення людей (транспорт, спортзал, ТРЦ, магазин), дотримуйтеся соціальної дистанції - 1,5 м

В Україні різко зросла захворюваність на пневмонію: МОЗ б’є на сполох
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Карантин пом’якшили і в Україні одразу ж зафіксували стрімкий стрибок статистики пневмоній, багато з них викликані ускладненнями після COVID-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Loading...

За його словами, в Україні розширили перелік і алгоритм ПЛР-тестування, зокрема, туди занесли внесли всі випадки пневмонії:

“Тобто незалежно від того, чи є симптоми коронавирусной хвороби чи ні, ми тестуємо всі без виключення пневмонії, які реєструються в Україні. Чому це важливо? Тому що основним ускладненням при COVID-19 є пневмонія, що розвивається через пневмонії, яка дуже важко проходить і дуже часто призводить до летального результату”.

Степанов також додав, що в середині квітня в Україні налічувалося 5061 пневмоній. Цей показник почав падати, коли ввели карантин. Станом на 11 травня показник знизився до 2 143 пневмонії в тиждень. Зараз, після пом’якшення карантину, показник різко зріс до понад 4000 пневмоній за тиждень.

“Основна частина – це ускладнення від коронавіруса. Тому я ще раз звертаюся до всіх українців – COVID-19 – це не жарти, це не іграшки. Це дуже серйозна хвороба. Задумайтеся про своє здоров’я, життя, здоров’я своїх близьких. І користуйтеся усіма рекомендаціями Моз”, – закликав міністр українців.

“Повірте, це не важко просто користуватися маскою у всіх місцях великого скупчення людей: коли ви заходите в транспорт, в будівлю, в спортзал, в ТРЦ, будь-магазин. Дотримуйтеся соціальної дистанції, це просто 1,5 м один від одного. І користуйтеся антисептиками”, – додав він.

COVID-19 в Україні, станом на ранок 29 червня, йде на спад через добу зафіксували 646 нових випадків коронавирусной інфекції.

Нагадаємо, згідно з даними американського університету Джонса Хопкінса, від коронавирусной інфекції (COVID-19) по всьому світу померли понад 500 тисяч осіб. Всього з початку пандемії захворіли вже 10 мільйонів 145 тисяч 791 чоловік. Померли 501 тисяча 893 пацієнта. Одужали 5 мільйонів 140 тисяч 899 осіб.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...