Вчені знайшли зв’язок між коронавірусом та раковою пухлиною

Розгалуження, яке використовує коронавірус SARS-CoV-2, характерно для розвитку ракової пухлини

Вчені знайшли зв’язок між коронавірусом та раковою пухлиною
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Американські вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско знайшли зв’язок між коронавірусом SARS-CoV-2 і раком.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише The Financial Times.

Loading...

На думку вчених, для лікування коронавірусної інфекції (COVID-19) можна застосовувати препарати, які створювалися для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Глава Інституту кількісних біологічних наук в Каліфорнійському університеті Неван Кроган пояснив, що через коронавірус SARS-CoV-2 в заражених клітинах зростають нерівні опуклі гілки – вкрай незвичайна структура, яка дозволяє вірусу атакувати відразу кілька клітин:

“Довгі нитки пробивають отвори в інших клітинах, і вірус проходить через відростки від клітки до клітки… Абсолютно логічно, що протипухлинні препарати і противірусний ефект частково збігаються”.

На думку дослідників, такий спосіб поширення COVID-19 в організмі значно підвищує рівень зараження. Розгалуження, яке використовує коронавірус SARS-CoV-2, характерно для розвитку ракової пухлини.

COVID-19 в Україні, станом на ранок 29 червня, йде на спад через добу зафіксували 646 нових випадків коронавирусной інфекції.

Нагадаємо, згідно з даними американського університету Джонса Хопкінса, від коронавирусной інфекції (COVID-19) по всьому світу померли понад 500 тисяч осіб. Всього з початку пандемії захворіли вже 10 мільйонів 145 тисяч 791 чоловік. Померли 501 тисяча 893 пацієнта. Одужали 5 мільйонів 140 тисяч 899 осіб.

Також повідомлялося про те, що після того, як карантин пом’якшили, в Україні одразу ж зафіксували стрімкий стрибок статистики пневмоній, багато з них викликані ускладненнями після COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...