Атака на Миколаївський глиноземний завод: як екорейдер Куфтирєв став пішаком у грі Льовочкіна

Атака на Миколаївський глиноземний завод: як екорейдер Куфтирєв став пішаком у грі Льовочкіна
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Народний депутат від «Опозиційної платформи – «За життя» Сергій Льовочкін використовує відомого афериста і екорейдера Павла Куфтирєва для того, щоб натиснути на олігарха Ігоря Коломойського.

Про це йдеться в статті «Між Коломойським і Льовочкіним: як екорейдер Павло Куфтирєв намагається забезпечити собі безбідне існування», опублікованій на from-ua.

Loading...

Як відзначають журналісти, Павлік Куфтирєв постійно афішує свою зв’язок з відомою групою «Приват» і заявляє про особисте пов’язаності з Коломойським і Кіперманом. Це і зацікавило серйозного комбінатора Сергія Льовочкіна.

Зі слів Куфтирєва, Сергію Льовочкіну хочеться мати тиск на Ігоря Коломойського, з яким у нього немає «потрібного» діалогу.

Щоб створити для Коломойского «необхідний» дискомфорт, Льовочкін придумав досить витончену схему – знайшов спосіб, як викликати хвилю гніву на олігарха з боку його заокеанських впливових панів, які звикли до безперебійного співпраці з російськими постачальниками алюмінію.

З цією метою Льовочкін і доручив Куфтирєву влаштувати атаку на активи російського бізнесмена Олега Дерипаски в Миколаївській області. З початку поточного року при фінансуванні Льовочкіна Павлік Куфтирєв запустив свій новий псевдо екологічний проект з Миколаївського глиноземного заводу, шламовідстійників якого, виявляється багато десятиліть «представляє смертельну небезпеку для проживаючих там місцевих жителів».

Нову атаку Куфтирєв запустив за тими ж лекалами, по яких рухається «його фоняща вже дрезина еко-рейдерства мережі «БРСМ-нафта».

Сценарій абсолютно ідентичний:

– створення в січні поточного року громадської організації ГО «Стоп шлам», аналогічної ГО «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії»;

– залучення до її лав місцевих жителів, за якими, як за живим щитом, аферист Куфтирєв сховає справжні наміри тиску на підприємство;

Атака на Миколаївський глиноземний завод: як екорейдер Куфтирєв став пішаком у грі Льовочкіна

– низовими оргміроприємствами як і у Василькові займається все той же Олексій Француз.

Роль говорить голови в цій афері відведена місцевим активісту-скандалістові Орлу Василю Миколайовичу. Аналогічну функцію у Васильківській схемі виконує скандаліст з тремтячими щоками Верник Олег.

Також, як при атаці на «БРСМ-нафта» Куфтирєв і ДО користуються послугами проплачених експертів і корумпованих чиновників.

При цьому, як відзначають журналісти, відпрацьовуючи замовлення Льовочкіна щодо Миколаївського глиноземного заводу, Куфтирє навіть не замислюється, що підставляє Коломойського – йому плювати.

Для цього афериста головне – новий швидкий джерело фінансування, з якого він зараз може красти по своєму звичаю. А прораховувати довгограючі наслідки своїх авантюр Павлік Куфтирєв не в змозі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...