Крах МН-17: як виглядає ракета, що вбила сотні людей (фото)

Крах МН-17: як виглядає ракета, що вбила сотні людей (фото)
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Нідерландах слідчі показали на прес-конференції уламки російської ракети, з якої збили малайзійський Boeing MH-17 над Донбасом.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Левый Берег“.

Loading...

Слідство прийшло до висновку, що комплекс “Бук” привезли на Донбас військовослужбовці Росії, а належить він російській 53-й зенітно-ракетній бригаді ППО, що базується в Курську.

Згідно з висновками дослідників групи Bellingcat, 23-25 ​​червня 2014 року 53-тя зенітно-ракетна бригада РФ перевезла деяку техніку по території Росії на позиції поблизу від українського кордону. У числі цієї техніки була і самохідна вогнева установка “Бук”, раніше носила номер 332 і згодом помічена в Україні 17 і 18 липня 2014 року. Вранці 17 липня 2014 року “Бук 332” виїхав з Донецька на трейлері, попрямувавши на схід по контрольованій сепаратистами території. У першій половині дня він досяг міста Сніжне. Прибувши в Сніжне, “Бук 332” був знятий з трейлера і продовжив рух своїм ходом, виїхавши з міста на південь.

“Бук 332” прибув в поле на південь від Сніжного (поруч із селищем Первомайський), звідки випустив ракету, що стала причиною загибелі рейсу MH17. Потім “Бук 332” був знятий на відео вранці 18 липня 2014 року, коли він прямував на схід по контрольованому бойовиками Луганську в напрямку російського кордону.

Транспортування “Бука” контролював генерал-майор Головного розвідувального управління РФ Сергій Дубинський (він же Похмурий).

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...