Лікарі знайшли психічне захворювання, якому піддаються мільйони чоловік

Патологічна захопленість відеоіграми може потрапити в оновлену Міжнародну класифікацію хвороб

Лікарі знайшли психічне захворювання, якому піддаються мільйони чоловік
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про здоров'я

Вчені вирішили віднести патологічне захоплення відеоіграми, або як його називають “ігровий розлад”, до психічних відхилень.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на medportal.

Loading...

Незабаром це захворювання, яким страждають мільйони людей по всьому світу, внесуть в Міжнародну класифікацію хвороб, якою користуються лікарі, дослідники та медичні компанії.

У Всесвітній організації здоров’я заявили, що поширення інформації про проблему дозволить надати допомогу більшій кількості людей.

При цьому патологічна ігроманія не має на увазі просто любов до відеоігор. Лише 1-3% самих завзятих геймерів реально страждають таким розладом.

Діагноз може поставити тільки професіонал, використовуючи відповідні критерії, до яких відносяться специфічні порушення поведінки, що тривають не менше 12 місяців, або значне порушення особистого життя і проблеми на роботі через ігри.

При цьому багато лікарів не вважають цю проблему саму по собі захворюванням, а, наприклад, «механізмом пристосування для подолання інших психічних проблем, таких як депресія.

Нова МКБ буде представлена в травні 2019 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я (World Health Assembly). У разі її схвалення, діяти вона почне з 2022 року.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше Супрун заступилася за гомосексуалістів: це не хвороба.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...