Наслідки епідемії: культовий Cirque du Soleil виявився банкрутом і звільняє співробітників

Cirque du Soleil звільняє 3 тисячі 480 співробітників, але обіцяє повернути велику частину з них на роботу

Наслідки епідемії: культовий Cirque du Soleil виявився банкрутом і звільняє співробітників
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Cirque du Soleil опинився на грані банкрутства через пандемію COVID-19, зараз цирк масово звільняє тисячі співробітників.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє сайт компанії.

Loading...

Cirque du Soleil вже подав заяву на захист від банкрутства. Легендарний цирк, який працює вже 36 років, не може пережити кризу, викликану пандемією COVID-19 – останні кілька місяців у нього не було жодних доходів. Пандемія призвела до скасування десятка виступів, серед яких кілька великих шоу в Лас-Вегасі.

«При нульовому доході з моменту вимушеного припинення наших виступів через COVID-19 керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії», — заявив директор Cirque du Soleil Деніел Ламарр.

Cirque du Soleil підготував план реструктуризації. Власники цирку хочуть вкласти 300 мільйонів доларів в перезапуск компанії – гроші планують взяти в борг у канадської провінції Квебек. При цьому 15 мільйонів піде на підтримку працівників організації. Правда, зараз Cirque du Soleil звільняє 3 тисячі 480 співробітників, але обіцяє повернути більшу частину з них на роботу, коли шоу відновлять.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що коронавірусна інфекція (COVID-19) почала екстремально швидко поширюватися через тотальне порушення правил карантину.

З цієї причини – через занадто високий показник захворюваності COVID-19 – українців не пускатимуть в Європейський Союз з 1 липня. На сьогоднішній день, цей показник становить 57 випадків на 100 тисяч населення.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...