Названо головну умову посилення карантину в Україні

Названо головну умову посилення карантину в Україні
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Карантин в Україні можуть знову посилити у випадку, якщо число активних хворих досягне 60 осіб на 100 тисяч населення. На сьогоднішній день він становить 50 осіб на 100 тисяч.

Loading...

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Ми ретельно контролюємо параметр кількості активних хворих на 100 тисяч населення. Сьогодні він становить 50 осіб на 100 тисяч. Ми зробили для себе ліміт в 60 хворих. Це буде момент, з якого потрібно буде посилювати карантинні обмеження вже на рівні країни та окремих областей” , – повідомив чиновник.

Як запевняє Шмигаль, йдеться не про залякування українців, а про реальне зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

“Львівська область – на першому місці за кількістю, є Київ, який традиційний лідер і в якому найбільша щільність населення і кількість людей, є Чернівецька, Рівненська область, які вириваються в лідери”, – зазначив він.

У випадку, якщо показник поширення хвороби буде збільшуватися і надалі, може дійти до повторно закриття транспорту.

“Ситуація змінюється щодня. Це можна порівняти з боєм. Як передова – ніколи не знаєш, як зміниться ситуація через добу. Щоденна кількість ПЛР і ІФА-тестувань перевищило 20 000, а починали з тисячі-двох і ставили за мету 10 000. Це дає нам можливість контролювати ситуацію і розуміти, як вона розвивається”, – резюмував прем’єр-міністр.

Як ми вже повідомляли – У МОЗ назвали причини різкого зростання кількості хворих на COVID-19.

А також – 20% українців вірять, що епідемія COVID-19 вже закінчилася.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...