Помідори рятують легені затятих курців

Помідори рятують легені затятих курців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці з американського університету Джона Хопкінса провели масштабне дослідження і з’ясували, що помідори в буквальному сенсі “рятують” легені курців.

Як повідомляє Telegrapf, темою дослідження стало те, що відбувається з курцями після відмови від згубної звички. Були використані дані з ряду оздоровчих програм Великобританії, Норвегії та Німеччини, а у дослідженні брали участь 650 осіб.

Так, колишні курці, які щодня з’їдали більше двох помідорів або трьох порцій фруктів, відчували себе набагато краще за всіх інших. Особливо тих, хто вживав менше одного помідора і однієї порції фруктів. Причому кетчуп і томатний соус на це ніяк не впливали, як і різні сухофрукти.

Очевидні поліпшення ємності легень і швидкості видиху були засвідчені експериментально. Що характерно, аналогічні поліпшення показували і пацієнти, які страждають різними ураженнями легенів, не пов’язаних з курінням, які теж активно вживають помідори. Причому це стосувалося навіть пацієнтів з досить серйозними діагнозами, такими як хронічні хвороби легенів.

Раніше “НАРОДНА ПРАВДА” розповідала про продукти, які небезпечно вживати разом з молоком.

Також нагадаємо, що помідори втрачають корисні властивості в холодильнику.

Джерело: Народна Правда