У Львівській області продовжили карантин до 7 липня

Показник динаміки зростання випадків інфікування складає 24,9% (норма менше 11%)

У Львівській області продовжили карантин до 7 липня
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Карантин у Львівській області продовжили до 7 липня.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне рішення прийняли 30 червня на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький заявив, що влада не може послабити карантин, коли кількість нових хворих щодня збільшується на 150-240 осіб.

“Коли відсоток завантаженості лікарень стрімко наближається до критичного значення, а стан пацієнтів, що звертаються до лікарів, важчий порівняно з початком пандемії. Львівська область – серед лідерів за кількістю складених протоколів про порушення карантину. Днями мережу сколихнуло відео, на якому близько сотні людей влаштували масове купання в джерелі біля Львова. Цією справою зараз займаються правоохоронні органи. (…) Життя і здоров’я людей в пріоритеті, тому про ослаблення обмежень поки не йдеться”, – цитує Козицького сайт Львівської ОДА.

Відомо, що завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим COVID-19 становить 44,4% від загальної кількості (при нормі менше 50%). Одночасно з цим середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів становить 87,2 на 100 тисяч населення (при нормі понад 24).

Також повідомляється, що коефіцієнт виявлення випадків інфікування складає 19,0% (норма менше 11%). Показник динаміки зростання випадків інфікування складає 24,9% (норма менше 11%).

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, заявив, що в деяких областях через стрімке поширення COVID-19 знову можуть ввести жорсткий карантин. Станом на 30 червня до послаблення не готові Київ і 13 областей.

COVID-19 став причиною смерті 39-річної жінки — матері 5 дітей. Трагедія сталася в Луцьку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...