Українця покрили матом у польському супермаркеті через маску

Магазин працює за єдиними для всієї країни правилам, і ці норми придумував не працівник з України

Українця покрили матом у польському супермаркеті через маску
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Український заробітчанін став “жертвою” агресивного поляка – чоловік неадекватно відреагував на зауваження про необхідність бути в масці в магазині.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео з агресивним поляком опублікував Центр моніторингу расизму та ксенофобії.

Loading...

Причиною для скандалу стало зауваження – працівник магазину з України попросив відвідувача (поляка) дотримуватися правил і надіти маску. У відповідь покупець вибухнув потоком нецензурної лайки, головним гаслом якої було те, що поляк не сприймає повчань від представників не своєї нації.

Зазначимо, коментатори під відео зізналися, що їм соромно за таку поведінку співвітчизника. Магазин працює за єдиним для всієї країни правилами, і ці норми не придумував працівник з України.

CZY ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?"Ukrainiec, k**wa je***ny! On będzie, k**wa u nas w Polsce rządzi!" – krzyczał mężczyzna do pracownika sklepu, który poprosił go o założenie maseczki na twarz. Zgodnie z obowiązującymi przepisami.Zdarzenie miało miejsce dzisiaj o 18:25 w sklepie Biedronka przy ul. Okulickiego 51 w Krakowie. Składamy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 257 kk. Jeżeli rozpoznajesz agresywnego mężczyznę daj znać: omzrik@gmail.com, lub 572932323. Zapewniamy anonimowość.Dzisiaj namierzyliśmy już napastnika z gdańskiego autobusu, jego dane przekazaliśmy policji. Jesteśmy skuteczni, wielu agresywnych ksenofobów przekonało się o tym. ________Wspieraj nasze działania:zrzutka.pl/omzrik

Gepostet von Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych am Samstag, 27. Juni 2020

Тільки за перші два місяці пандемії коронавірусу в Україну з Польщі повернулися 160 тисяч українських заробітчан.

Результати нового дослідження ринку праці в Польщі, проведеного компанією Personnel Service, показали, що 61% українців готові знову повернутися в Польщу на роботу. Їх готова працевлаштовувати кожна десята фірма в Польщі. Разом з тим, українські заробітчани готові кидати роботу в Польщі і переїжджати в Німеччину.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...