Скасування медичних карток: які документи потрібні дітям

Скасування медичних карток: які документи потрібні дітям Фото: "Mama.ua"
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Міністерство охорони здоров’я підписало роз’яснення щодо скасування “Медичної карти дитини (для дошкільних та загальноосвітніх закладів)”.

Loading...

Це означає, що відтепер при вступі до дитсадків більше не потрібно надавати медичну картку особливої ​​форми. Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Отже, при надходженні дитини в дитсадок батькам тепер потрібно просто відвести дитину до сімейного лікаря або педіатра і отримати довідку про стан здоров’я малюка.

Для вступу до школи дитині потрібна довідка про проходження профілактичного медогляду (її потрібно передати шкільній медсестрі або лікарю). Форму довідки та направлення на профогляд видає, знову ж таки, лікар первинної медицини, з яким у дитини підписано декларацію.

При необхідності і за згодою батьків лікар також може зробити запис про хронічні або вроджених захворюваннях у відповідній довідці.

Також вам знадобиться копія “Карти профілактичних щеплень” (форма №063/о), до якої внесені всі дані про щеплення і ревакцинації. Цей меддокумент також видає педіатр або сімейний лікар.

Крім цих довідок у вас більше ніяких медичних документів вимагати не мають права.

Раніше повідомлялося, що школам заборонили відмовляти дітям у переході в наступний клас.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...