Відомий російський актор випав з вікна висотки

Максим Парфьонов був солістом балету Державного Академічного Ансамблю Народного Танцю

Відомий російський актор випав з вікна висотки
Автор Романова Марі в Новини/Шоу-бізнес

Максим Парфьонов – відомий російський актор і хореограф трагічно загинув у Москві. 40-річний друг шоумена Олександра Ревви (Артур Пирожков) випав з 11-го поверху житлового будинку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє КП.

Loading...

За словами очевидців трагедії, на місце події викликали швидку і поліцію, але допомогти Parfenovu вже не змогли. За інформацією копів, Максим Парфьонов випав з вікна своєї квартири.

Правоохоронці вивчають можливі причини інциденту, а також мають намір провести експертизу знайдених у квартирі актора лікарських засобів.

За роки кар’єри Максим Парфьонов прославився як соліст балету Державного Академічного Ансамблю Народного Танцю під керівництвом Ігоря Моїсеєва. Працював хореографом і режисером-постановником для Балетмейстерської Факультету Російської Академії Театральних Мистецтв. Викладав сучасні танці в Московської державної академії хореографії при Великому театрі.

Відомий російський актор випав з вікна висотки

Відомий російський актор випав з вікна висотки

За словами друзів актора, з Максимом міг статися жахливий нещасний випадок. Близькі відгукуються про нього, як про щасливого сім’янина, чоловіка і батька. У Парфьонова був свій бізнес з організації заходів, через  пандемію роботи стало менше, але без діла сидіти не доводилося і достаток у сім’ї був. Смерть актора стала справжнім шоком і несподіванкою для сім’ї і близьких друзів.

Нагадаємо, в Нью-Делі, померла 16-річна зірка соцмережі TikTok Сія Каккар. Як повідомляється, дівчина покінчила з собою з невідомих причин.

Барі Алібасов, який раніше нібито отруївся, випивши миючий засіб «Кріт», потрапив до психіатричної лікарні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...