Війну на Донбасі може закінчити тільки Росія: дипломат назвала причину

Роль Великої Британії та інших країн полягає в тому, щоб вказувати на маніпуляції РФ

Війну на Донбасі може закінчити тільки Росія: дипломат назвала причину
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Війну на Донбасі може припинити лише Росія, яка її і розв’язала, окупувавши території України. Так вважає посол Великобританії Мелінда Сіммонс.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву вона зробила в інтерв’ю РБК-Україна.

Loading...

“Дуже важливо пояснити, що саме Росія може припинити цю війну. Я бачу дуже згубний наратив, який просуває РФ, що вона не є стороною конфлікту, а лише посередником, це внутрішній конфлікт”, – зазначила дипломат.

За її словами, роль Великобританії та інших країн полягає в тому, щоб вказувати на ці маніпуляції, а також називати речі своїми іменами.

“Ми чудово розуміємо, що відбувається насправді”, – підкреслила Сіммонс.

Раніше військовий експерт, головний редактор часопису Ukrainian Defense Review Антон Міхненко заявляв, що Росія може вторгнутися в Херсонську область через нестачу води в анексованому Криму.

Про те, що Росія під час навчань «Кавказ-2020» може вдатися до провокацій на Чорному морі раніше заявляв представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

Аналогічну думку висловлював і експерт Українського інституту майбутнього Андреас Умланд. Він вважає, що анексований Крим не зможе довго протриматися в умовах зміни клімату. Тому, Росія може навіть почати війну через Північно-Кримський канал, коли у жителів Криму почнеться брак води.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...