Як подовжити життя за допомогою їжі: дієві поради

Як подовжити життя за допомогою їжі: дієві поради
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про здоров'я

Дотримання простих правил при вживанні їжі, може збільшити тривалість життя.

Loading...

Як передає “НАРОДНА ПРАВДА”, до такого висновку прийшли вчені.

Їжа і здоров’я взаємопов’язані настільки, що щоденний раціон може подовжити або скоротити життя.

Одними з лідерів по тривалості життя є китайці, і ось чому. Жителі Китаю не їдять звичних європейцям хліба, сиру і масла, не люблять каву і молоко.

Режим харчування для них – одна з найважливіших речей. Слід сідати за стіл тричі на день і в певний час. О 12:00 дня їжа засвоюється краще – це підтвердили експерименти китайських геронтологів.

Рис – невід’ємна частина будь-якого китайського частування, то сніданок “цзао фань”, що означає ранній рис, обід “в фань”, що перекладається як “полуденнИЙ рис”,  або вечеря “ний фань” – “пізній рис”. Ця злакова культура відіграє велику роль в оздоровленні людського організму.

Крім того, необхідно уникати вживання жирів і вуглеводів разом.


Як передавала “Народна правда”, лікарі розповіли про унікальні властивості петрушки. Її коріння використовують при ожирінні і хворобах печінки, а зелень рекомендується при атеросклерозі.

Нагадаємо, в ході нового дослідження вчених з Техаського університету (University of Texas) були виявлені природні сполуки, що містяться в куркумі, яблучній шкірці і червоному винограді, які можуть перешкодити зростанню злоякісної пухлини передміхурової залози.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...