Колишній депутат, якого звільнили з в’язниці, розповів про роботу російських шпигунів в Україні

Рудьковського спіймали в Москві за те, що облив фарбою і закидав яйцями посольство РФ в 2014 році

Колишній депутат, якого звільнили з в’язниці, розповів про роботу російських шпигунів в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Колишній депутат Верховної Ради України Микола Рудьковський повернувся до України після 2 років у російській в’язниці, туди він потрапив за “напад” на посольство РФ у Києві у 2014 році.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, екс-міністра транспорту України вже дав інтерв’ю “Цензор.НЕТ“.

Микола Рудьковський стверджує, що незважаючи на термін у в’язниці, не шкодує про демонстрації проти агресії Росії:

“В той день був збитий наш літак Іл-76 над Луганськом, загинули 49 наших військових… Мені нема чого соромитися, мене судили в Росії за те, що я висловлював свою позицію як громадянина України. Після в’язниці я чітко зрозумів, як багато нам треба зробити, щоб захиститися і стати повністю незалежними. Шкодую тільки про одне – що є багато у нас в Україні наївних людей, які не розуміють, що російська держава – це найбільша загроза для України. Росія жодних прав українців не визнає. Та російська агентура веде активну роботу в Україні”.

За його словами, російська агентура була в юрбі, і завдяки їм його вирахували: “Записали не тільки мене, а більшість людей. По моїй справі в РФ проходять десятки українців – наприклад, Назаренко, Романцов, багато інших призвіщ, яких ідентифікували, і у випадку, якщо росіяни до них дотягнутися у себе або у тих країнах, де працює екстрадиція в РФ, вони також будуть схоплені”.

“Мою справу виділили із загального виробництва. У них багато інформації, у тому числі щодо мене, вони зібрали, наприклад, дані про мою допомогу АТО”, – додав Рудьковський.

Зокрема, росіяни знайшли інформацію про його стосунки з Олександром Гуменюком, командиром 11-го батальйону територіальної оборони “Київська Русь”.

“Коли я ще був депутатом, підписав листа про надання квартири його багатодітній родині. Коли він став командиром батальйону в 14-му, я не раз приїжджав в цей батальйон, коли він формувався в “Десні”, передавав багато чого, що було необхідно. Все це в Росії відстежується, не можна було розраховувати, що вони забудуть і не помітять”, – пояснив він.

Як відомо, Рудьковського зловили в Москві за те, що облив фарбою і закидав яйцями посольство РФ в 2014 році. Суд відмовився випустити його під заставу в розмірі 10 мільйонів рублів.

Джерело: Народна Правда