Новий iPhone: чи варто користуватися ним у 2020?

Новий iPhone: чи варто користуватися ним у 2020?
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Компанія Apple навесні 2020 року в розпал світової пандемії коронавірусу випустила новий телефон. Багато експертів сумнівалися, чи вийде насправді нормально поширити товар і отримати відгук від користувачів у таких умовах.

Loading...

Але лідер компанії — генеральний директор Тім Кук заявив про виправдання позитивних очікувань. За місяць продажі iPhone SE 2 принесли хороший прибуток, а люди залишилися задоволені придбаним телефоном.

Що з себе представляє iPhone SE 2?

Це телефон, належить до бюджетних флагманів. Його популярність пояснюється саме тим, що iPhone став доступним у фінансовому плані. Його вихід став приводом для пліток, здогадок і бурхливих обговорень.

Судячи по оглядам, деякі вважають, що телефон такого типу не може бути комфортним в 2020 році. Але що ж насправді з себе представляє iPhone SE 2?

Переваги бюджетної моделі

Модель практично не схожа на попередню версію цієї ж лінійки, яка була випущена в 2016 році. До реальних плюсів, які схиляють до купівлі саме цієї моделі, відносяться:

  • компактний вигляд — підходить людям, яким незручно користуватися великими телефонами;
  • потужний процесор — A13 Bionic дозволяє працювати швидко і злагоджено, вантажаться без проблем всі ігри і великі програми;
  • розпізнавання відбитком пальця — стара альтернатива Face ID підходить для консерваторів, які не хочуть користуватися розпізнаванням обличчя;
  • захист від води — це перевага в порівнянні з телефонами на платформі Android, більшість з них досі не захищені від попадання вологи;
  • ціна дозволяє всім звернути увагу на бюджетну новинку Apple.

Ця модель стала своєрідним симбіозом двох попередніх моделей: корпус від iPhone 8, а функціональність багато в чому відповідає одинадцятій.

Недоліки iPhone SE 2

Серед характеристик, які піддаються негативній критиці, знаходяться такі:

  1. Дизайн — класика або застаріле оформлення? Виглядає він традиційно для iPhone, але такі моделі після 8S мають більш витончені зовнішні параметри.
  2. Співвідношення екрану і передньої поверхні становить 65,3%, що вважається маленьким екраном.
  3. Кнопка Home замість звичних свайпів.

По суті, незвично буде перейти з iPhone 11 на цей смартфон через застарілі параметри. Але якщо ви переходите з 6S на SE 2 або вирішили відмовитися від Android, функціональність і параметри виявляться корисними і зручними.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...