Путін без маски проголосував за “обнулення” своїх термінів: соцмережі вибухнули

Путіна назвали багаторазовим президентом

Путін без маски проголосував за “обнулення” своїх термінів: соцмережі вибухнули
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

За поправки до Конституції проголосував і президент Росії Володимир Путін. Поставити галочку “за” можливість стати довічним главою РФ на ділянку він прийшов без маски.

Loading...

Це обурило користувачів мережі, адже росіянам перед голосуванням як уряд, так і медики акцентували увагу на дотриманні елементарних заходів безпеки у зв’язку з пандемією, передає НАРОДНА ПРАВДА.

На те, що Володимир Путін прийшов на виборчу дільницю без маски, звернули увагу не тільки користувачі мережі, але і опозиційні ЗМІ.

“З’явилися фотографії з Путіним на виборчій дільниці. Президент чомсусь без маски (прем’єр Мішустін теж, але він перехворів на коронавірус)”, – зазначило видання “Дощ” в Twitter.

Пізніше в ЗМІ поширили інформацію про те, що Путін був маски, оскільки довіряє санітарним заходам, які зробили на кожній ділянці.

Путін без маски проголосував за “обнулення” своїх термінів: соцмережі вибухнули

Путін без маски проголосував за “обнулення” своїх термінів: соцмережі вибухнули Путін без маски проголосував за “обнулення” своїх термінів: соцмережі вибухнули Путін без маски проголосував за “обнулення” своїх термінів: соцмережі вибухнули Путін без маски проголосував за “обнулення” своїх термінів: соцмережі вибухнули

Як повідомлялося раніше, ЦВК пише, що за поправки до Конституції РФ проголосували 72,92%, проти — 25,84% виборців. Такі дані ЦВК після обробки 0,79% бюлетенів.

Цікаво, що за поправки до Конституції РФ могли голосувати навіть ватажки «ДНР» — Денис Пушилин («глава республіки») видав указ, який дозволяв йому, його заступникам, а також іншим державним службовцям виїхати в Росію для участі в голосуванні за поправки до Конституції РФ.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...