Росія готує Крим до війни: розкрито тривожні подробиці

Азовське море для Кремля - це додатковий канал постачання зброї на Донбас з Криму

Росія готує Крим до війни: розкрито тривожні подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Російська Федерація продовжує підготовку військової інфраструктури в анексованому Криму, зокрема для розміщення ядерної зброї.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в ході засіданні Ради безпеки ООН зробив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

За його словами, Азовське море для Кремля – це додатковий канал постачання зброї на Донбас з Криму. Єльченко також додав, що Росія більше, ніж у два рази посилила військові сили на півострові і далі продовжує готувати інфраструктуру для переоснащення радянських сховищ для ядерних боєприпасів.

“Росія не відмовилася від ідеї отримати наземний коридор в Крим. Більше того, загроза морського нападу за напрямом Азовського моря у разі широкомасштабної військової конфронтації залишається джерелом дестабілізації безпеки в Донецькій області”, – заявив він в ході засіданні Ради безпеки ООН.

Нагадаємо, раніше командувач Операції об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначав, що Україна зміцнила військову присутність в Азовському регіоні, проте загроза створення Росією сухопутного коридору в окупований Крим, озвучена ще в 2014 році, залишається.

Зокрема, Збройні Сили України значно зміцнили свої позиції на узбережжі Азовського моря, а також обладнали фортифікаційні і мінно-вибухові загородження уздовж ділянок, які вважаються небезпечними для морського десанту.

 

Джерело: Народна Правда