Смолій подав у відставку з поста глави НБУ: перші подробиці

Смолій каже, що протягом тривалого часу на НБУ здійснюють систематичний політичний тиск

Смолій подав у відставку з поста глави НБУ: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Яків Смолій 1 липня подав у відставку з посади глави Національного банку України. Банкір очолював НБУ з березня 2018 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Національного банку в Facebook.

Яків Смолій написав заяву “за власним бажанням”. Сам він каже, що “протягом тривалого часу на НБУ здійснюють систематичний політичний тиск”.

“Це унеможливлює ефективне виконання мною як Головою покладених на мене обов’язків керівництва діяльністю Національного банку та взаємодію з іншими державними органами. Своєю відставкою я прагну застерегти від подальших спроб підірвати інституційні основи центрального банку в Україні”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Смолій подав у відставку з поста глави НБУ: перші подробиці

Нагадаємо, «Слуги народу» у Верховній Раді провалили голосування за новою програмою діяльності уряду – Кабінет міністрів втратив імунітет на рік, який отримав би у разі затвердження, і його можуть відправити у відставку в будь-який момент. Але прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що підстав для відставки уряду немає.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков продовжує займати свій пост, незважаючи на інформацію про можливу відставку. Депутат від «Голосу» Андрій Осадчук розповів, які претензії є у ​​депутатів до Арсена Авакова.

Джерело: Народна Правда