У Запорізькій області з’явилися козаки з російськими зв’язками: подробиці

Козаки мають намір займатися вихованням молоді

У Запорізькій області з’явилися козаки з російськими зв’язками: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Мелітополі відкрили канцелярію Мелітопольського куреня “Запорізького війська низового”. При цьому “верховний отаман” Олександр Панченко має медаль “10 років союзу козаків Росії”. Крім того, він фігурував в телефонних переговорах радника президента Росії Володимира Путіна Сергія Глазьєва з депутатом Держдуми Костянтином Затуліним.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, повідомляються подробиці в матеріалі Обозревателя.

Loading...

Видання з посиланням на ria-m.tv пише, що козаки мають намір займатися вихованням молоді. Також вони заявили, що збираються відновити функцію охорони громадського порядку.

“Ми готуємо формування, яке в якості “народної поліції” буде здійснювати охорону громадського порядку. Такі функції ми виконували і раніше: виїжджали в Крим, Почаїв, Київ, в Мелітополі охороняли громадський порядок на багатьох заходах. Сьогодні ведемо переговори з головою Новенского сільради, Бердянською погранзаставою”, – сказав “отаман” Мелітопольського куреня “Запорізького війська низового” Ігор Лисенко.

За його словами, козаки, як і поліція, нібито мають право проводити затримання і складати адміністративні протоколи.

У самій поліції уточнили, що козаки не мають права патрулювати або охороняти громадський порядок: “В даний момент це громадське формування відповідно до законодавства не зареєстровано. Тільки після реєстрації можливе обговорення співпраці з правоохоронними органами. Діяльність таких формувань здійснюється тільки з залученням співробітників поліції”.

“Інформаційний опір” пише, що “верховний отаман” Панченко неодноразово фігурував у гучних скандалах. Так, він був замішаний в судових розглядах через підозру у кришуванні бізнесу на одному з ринків міста.

А у вересні 2014 року “Правий сектор” “люстрирував Панченка в сміттєвий бак, коли той з “георгіївською” стрічкою на грудях йшов в обласну адміністрацію за грамотами.

Крім того, Панченко, за даними “Радіо Свобода”, фігурував в телефонних переговорах радника президента Росії Володимира Путіна Сергія Глазьєва з депутатом нелегітимною Держдуми Костянтином Затуліним від березня 2014 року, як людина, з допомогою якого росіяни сподівалися взяти регіон під свій контроль.

У Запорізькій області з’явилися козаки з російськими зв’язками: подробиці У Запорізькій області з’явилися козаки з російськими зв’язками: подробиці

Тим часом у самій Росії голосують за поправки до Конституції. Проголосував і президент Росії Володимир Путін. Поставити галочку «за» можливість стати довічним главою РФ на ділянку він прийшов без маски. Це обурило користувачів мережі, адже самим росіянам перед голосуванням як уряд, так і медики акцентували увагу на дотримання елементарних заходів безпеки у зв’язку з пандемією

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...