Українців почнуть карати за відсутність маски у громадських місцях: озвучено розмір штрафу

Окремо введуть відповідальність для юридичних осіб: власників будівель, споруд та громадського транспорту, які зобов'язані пропускати людей тільки при наявності масок

Українців почнуть карати за відсутність маски у громадських місцях: озвучено розмір штрафу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Українців без масок в громадських місцях почнуть штрафувати. Спеціальну відповідальність за ігнорування правил з попередження поширення COVID-19 запровадив Кабінет міністрів.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, рішення про штрафи для фізичних і юридичних осіб взяли 1 липня на засіданні.

Штрафи передбачать у Кодексі про адміністративні правопорушення. Окремо запровадять відповідальність для юридичних осіб: власників будівель, споруд і громадського транспорту, які зобов’язані пропускати людей тільки при наявності масок.

«Штрафи великі. Для фізичних осіб штрафи порівняно невеликі — по суті йде навіть трохи зменшення штрафів, ніж зараз передбачено загальними правилами порушення карантину. Для юридичних осіб суми великі — від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400-5100 грн, — ред.)», — заявив міністр юстиції Денис Малюська.

Український заробітчанін став жертвою агресивного поляка — чоловік неадекватно відреагував на зауваження про необхідність бути в масці в магазині.

У Київській області в супермаркеті АТБ сталася епічність бійка. Чоловікові, який був у масці, не сподобалося те, що інший відвідувач ігнорує рекомендації — знаходиться в громадському місці без маски. Відвідувач в масці побив опонента палкою ковбаси.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...