Влада передумала піднімати ціни на газ для населення в Україні

Ціна на газ для населення в червні впала на 20%

Влада передумала піднімати ціни на газ для населення в Україні
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Ціна на газ для населення поки не зростатиме.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Кабінет міністрів до 1 серпня продовжив спеціальні зобов’язання “Нафтогазу” стосовно постачань газу населенню за цінами нижче, ніж для бізнесу.

Як відомо, перехід на ринкові ціни на газ повинні були здійснити з 1 липня, разом із запуском ринку природного газу.

“Ми в міністерстві прийняли рішення про проведення конкурсу на обрання постачальника останньої надії. Ми очікуємо, що до 7 липня потенційні учасники нададуть пропозиції та конкурс буде проведено. Після цього можна буде забезпечити поетапне відкриття ринку газу. Тому сьогодні Кабмін продовжив дію ПСО для населення до 1 серпня”, – заявила в. о. міністра енергетики Ольга Буславец.

“Постачальник останньої надії” – компанія, яка не матиме права відмовити громадянам в укладенні договору на постачання газу протягом обмеженого періоду в разі, якщо попередній постачальник збанкрутує або його ліквідують.

Раніше повідомлялося про те, що газ для деяких українців суттєво подорожчає. Справа в тому, що Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг напередодні ухвалила рішення підвищити тарифи на транспортування блакитного палива.

Ціна на газ для населення в червні впала на 20%.

Джерело: Народна Правда