Друга хвиля коронавірусу вже почалася: які країни під “ударом”

Друга хвиля коронавірусу вже почалася: які країни під “ударом”
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Світу загрожує друга хвиля коронавірусної інфекції COVID-19 і деякі країни вже почали це відчувати.

Loading...

До такого висновку дійшло багато вчених, передає “Радіо Свобода”.

Так, з 45 країн світу, по яких коронавірус ударив найсильніше, у 10 за останні тижні після зняття карантину різко почали зростати випадки інфікування.

Мова йде про такі країни – США, Іран, Швецію, Німеччину, Швейцарію, Францію, Бангладеш, Україну, Саудівську Аравію та Індонезію.

Але, зростання кількості хворих однаково триває і в країнах, які майже не знімали карантинні обмеження – Домініканська Республіка, Чилі, Індія, ПАР, Португалія, Бразилія, Єгипет, Болівія, Аргентина, Колумбія, Ірак, Філіппіни, Панама, Кувейт, Оман і Китай.

Водночас, попри постійні заяви дослідників із різних країн і Всесвітньої організації здоров’я, ні ліків, ні вакцини від нового типу коронавірусу досі немає.

У той же час вчені навіть не знають достеменно, як саме влада країн впроваджувала ліки й чи дослухалися до неї медики. Інші не можуть оцінити вплив на епідемію “соціального дистанціювання”, закриття торгових центрів та аеропортів або носіння масок і рукавичок.

“Наприклад, чому після переведення освіти на віддалене навчання зростання кількості заражень сповільнилося, а після протестів у Північній Осетії або знаменитого стовпотворіння в Московському метрополітені – не пришвидшилося? Або чому повторне зростання кількості інфікованих у США почалося не в тих штатах, у яких відбуваються масові протести? Статистичні дані в багатьох країнах теж залишають бажати кращого”, – запитують медики.

Як ми вже розповідали – Українців почнуть карати за відсутність маски у громадських місцях: озвучено розмір штрафу.

А також – Лікар озвучив моторошну правду про кількість інфікованих COVID-19 в Україні.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...