Друзі Єфремова розповіли правду про його життя: бив дружин і багато пив

Друзі Єфремова розповіли правду про його життя: бив дружин і багато пив
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Шоу-бізнес

Друзі російського актора Михайла Єфремова розповіли всю правду про його особисте життя. Як виявилося, актор роками знущався над своїми дружинами у різний спосіб.

Про це розповідає “Комсомольская правда”.

Як виявилося, актор також “підсадив” деяких своїх пасій на алкоголь. Зокрема, його четверта дружина Ксенія Качаліна так і не зуміла приборкати смертельну залежність.

Також оточення Михайла Єфремова розкрило його таємний роман з актрисою театру “Современник” Дариною Білоусовою. Відразу після аварії артист поїхав не до себе додому, а в її квартиру, звідки його забрала поліція.

Але на сьогоднішній день Єфремов сидить під домашнім арештом в своїх апартаментах, де живе разом з п’ятою дружиною Софією Кругликовою. Цікаво, що Єфремов просив дозволити Білоусовій, як близькій людині приходити до нього за адресою його домашнього арешту.

Раніше відомий російський режисер Валерій Сергєєв розповідав, що Михайло Єфремов “катував жінок”.

“Михайло Єфремов піднімав руку на жінок. А жінки його любили і все терпіли. Запам’яталася історія, коли він в пориві гніву запустив чашкою в свою кохану, актрису Наталію Іонову. Тільки через те, що вона посміла йому заперечити, а він цього не виносив. Чашка розбилася на друзки і розітнула дівчині губу. У неї залишився шрам на все життя. Потім вона не витримала його спалахів гніву, пішла і з театру, яким керував Єфремов, і з професії”, – поділився правдою Сергєєв.

За його словами, скандальний актор “поламав життя” багатьом молодим актрисам: в театрі “Современник-2”, де Єфремов був художнім керівником, дівчата дуже часто “проходили через його ліжко”.

Як ми вже розповідали – “Путін не просив сідати за кермо”: Михайло Єфремов зробив політичну заяву з приводу смертельної ДТП.

А також – У Михайла Єфремова стався серцевий напад.

Джерело: Народна Правда