Справжнє літо прийде у липні: синоптик дав чіткий прогноз

Справжнє літо прийде у липні: синоптик дав чіткий прогноз
Автор Марія Петренко в Новини/Погода

Справжня спека в Україну прийде тільки у липні.

Такий прогноз озвучив народний синоптик Володимир Деркач.

Loading...

Розповідаємо, на яку погоду чекати влітку, згідно прогнозу відомого синоптика.

Погода у червні 2020:

Народний синоптик Володимир Деркач вважає, що червень буде погожим, а в деякі дні навіть спекотно. Але із середини першої декади температура трохи знизиться, можливі невеликі короткочасні дощі.

Друга декада пройде під знаком опадів різної інтенсивності. На початку – зниження температури, а далі спостерігатиметься посилення опадів зі шквалами, градом. На кінець декади опади зменшаться, температура трохи підвищиться.

В кінці місяця потепліє, буде практично без опадів (лише інколи – короткочасний дощ). Далі буде тепло, але не спекотно.

Погода в липні 2020:

Перша декада липня порадує справжнім літнім теплом, інколи траплятимуться навіть спекотні дні, майже без опадів.

У другій декаді липня лише початок і кінець періоду можливі з опадами, але не затяжними і не сильними. Загалом уся друга декада буде по-літньому теплою.

Опади і незначне зниження температури захоплять і початок третьої декади, але нарешті погода стабілізується і далі триватиме справжнє літо.

Погода у серпні 2020:

Перша декада почнеться помірним теплом, є невелика ймовірність короткочасних дощів. Десь із середини цього відрізка температура лише зростатиме.

Захопить це потужне тепло і початок другої декади. І лише приблизно у середині місяця можливі невеликі короткочасні дощі, проте вони не вплинуть на високу температуру, яка й далі продовжить зростати.

Остання декада теж буде по-справжньому літньою, лише десь із середини цього відрізка температура почне потроху опускатись, ночі ставатимуть холоднішими. І все це відбуватиметься в умовах дуже малої кількості опадів.

Як вже розповідала НАРОДНА ПРАВДА, зміна клімату в Україні призведе до зими без снігу. Середня річна температура повітря в Україні підвищується настільки швидко, що до малосніжних і теплих зим доводиться звикати вже зараз.

Тим часом, справжнє літо буквально через кілька днів увірветься в Україну. Погода вже з завтрашнього дня почне радувати українців скромним теплом. Щоправда, і без дощу не обійдеться.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...