За путінські поправки до Конституції проголосували понад 77% росіян

Опрацьовано 70% протоколів

За путінські поправки до Конституції проголосували понад 77% росіян
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Росії продовжують озвучувати результати голосування за поправки до Конституції. За підсумками обробки 70% протоколів поправки підтримали 77,53% учасників голосування, проти висловилися 21,66% учасників голосування.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ЦВК.

Явка на загальноросійський голосування склала склала 64,99%. Найвища явка виявилася в Чечні — 93,16%, найнижча — в Іркутській області (41,07%).

Нагадаємо, голосування за поправки до Конституції проходило протягом семи днів. Одна із запропонованих поправок обнуляє президентські терміни Володимира Путіна, дозволяючи йому залишатися при владі до 2036 року.

Між тим, представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Пітер Стано заявив, що Європейський Союз не визнає голосування за поправки до Конституції Росії, яке проходило на окупованих українських територіях.

Як відомо, за поправки до Конституції РФ могли голосувати навіть ватажки «ДНР» — Денис Пушилин («глава республіки») видав указ, який дозволяв йому, його заступникам, а також іншим державним службовцям виїхати в Росію для участі в голосуванні за поправки до Конституції РФ.

Голосування за поправки до Конституції в Росії висміяв відомий російський художник-карикатурист Сергій Йолкін.

Джерело: Народна Правда