На Закарпатті та Харкові посилили карантин через коронавірус

Обмежувальні заходи вводять через зростання числа хворих

На Закарпатті та Харкові посилили карантин через коронавірус
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

COVID-19 продовжує атакувати Україну, тільки за останню добу в країні зафіксували майже 900 нових випадків захворювання. У зв’язку з цим одразу кілька областей посилили карантин.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, карантин посилили в Закарпатській області та Харкові. Прес-служба Закарпатської ОДА повідомляє про те, що з 4 липня в області обмежать час роботи закладів громадського харчування та установ розважальної діяльності до 22 годин. Також заборонять функціонування установ, які здаються в оренду для проведення масових заходів.

Loading...

Крім того, обмежують проведення богослужінь у приміщеннях храмів, молитовних будинків, інших культових спорудах. Богослужіння дозволено проводити тільки на відкритому повітрі з дотриманням всіх вимог протиепідемічних заходів.

Тимчасово заборонено роботу речових ринків на території Міжгірського району.

Одночасно з цим скоротили час роботи ресторанів і кафе до 22 годин і в Харкові. Про це пише KharkivToday.

Також обмежать роботу кінотеатрів. Карантин у Харкові посилюють через зростання числа хворих COVID-19. В області п’ятий день перевищено один з показників МОЗ – динаміка захворюваності.

Раніше повідомлялося про те, що у Волинській області з 3 липня також посилили карантин. Рішення було прийнято у зв’язку зі зростанням кількості хворих коронавірусною інфекцією (COVID-19).

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вже повідомляв, що жорсткий карантин в Україні повертати не будуть, навіть в разі зростання захворюваності коронавірусом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...