Путіну пригрозили найжорсткішими санкціями через Україну

Путіну пригрозили найжорсткішими санкціями через Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президенту РФ Володимиру Путіну пригрозили найжорсткішими санкціями у разі, якщо він наважиться атакувати Україну на півдні.

Про це заявив екс-посол США в Україні Вільям Тейлор у інтерв’ю “Сегодня“. На його думку, міжнародна спільнота має бути повністю готова гідно відповісти на агресію Росії.

“Першою має бути готова Україна, але також і міжнародна спільнота, включно з США, яким потрібно бути підготовленими до того, щоб підтримати Україну та ввести найважчі санкції проти Росії, які вона тільки бачила. Такі жорсткі санкції, яких не було введено, зараз у режимі очікування. Але їх можуть застосувати”, – сказав він.

На думку екс-посла, навіть вже існуючі санкції потужно б’ють по РФ.

“І якби вони зважилися на вторгнення до України чи будь-якої іншої країни, я переконаний, міжнародна спільнота, сподіваюся, на чолі з США, з підтримкою Європи та інших демократій у всьому світі введуть жорсткіші санкції проти Росії, які ще більше підірвуть її економіку. Тому, думаю, ми не повинні дивуватися, повинні бути готові діяти та ввести ці санкції. Але, сподіваюся, цього не трапиться”, – підкреслив експосол.
Серед важких санкцій він зазначив відключення Росії від SWIFT і нафтове ембарго.

Як ми вже розповідали – Путін готується до війни з Україною: з’явилися тривожні натяки.

А також – За “обнулення” Путіна змусили голосувати полонених українців: що про це відомо.

Джерело: Народна Правда