Як знайти надійного мебляра – користуємося сервісом Viyar Bazar

Як знайти надійного мебляра – користуємося сервісом Viyar Bazar
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Щоб замовити якісні меблі, зовсім необов’язково звертатися до великих компаній, які їх виготовляють. Достатньо скористуватися онлайн-сервісом Viyar Bazar - https://viyarbazar.com/ .

Тут зібрані кращі виконавці, які пропонують свої послуги не тільки по виготовленню, розкрою меблів, але й по їх збиранню, встановленню у вас вдома. Щоб оцінити всі переваги, які дає цей портал, на ньому треба зареєструватися та подати оголошення.

Формат співпраці

Компанія Viyar широко відома в нашій країні, бо саме тут пропонується величезний вибір матеріалів для виготовлення корпусних меблів. Саме на базі цієї компаній був створений сервіс пошуку меблярів, тому що клієнти активно цікавилися, чи можна замовити меблі в «Віяр». Зробити це неможливо, бо постачальник пропонує лише матеріали, фурнітуру. Але допомогу в цьому питанні кожен з вас може отримати. Viyar Bazar – платформа, де зареєстровані тисячі потенційних клієнтів та сотні майстрів, які пропонують якісні послуги.

Зацікавлений в співпраці клієнт робить оголошення в системі, вказуючи, які послуги його цікавлять. Виконавці відгукуються на цю пропозицію, пропонують свою допомогу. На порталі можна сформувати комплексне замовлення, тут є онлайн-калькулятор, завдяки якому є можливість розрахувати попередні витрати.

Майстри займаються повним виготовленням меблів з подальшим встановленням та обслуговуванням. Також тут можна замовити окремі послуги. Якщо у вас вже є меблі в розібраному стані, а ви не можете самостійно їх зібрати, можна знайти майстра саме на такі роботи.

Етапи формування заявки

Щоб подати оголошення в системі, потрібно пройти наступні етапи:

  1. Обрати потрібний формат співпраці – створення меблів під ключ або використання окремих послуг.
  2. Вказати, які саме меблі вас цікавлять.
  3. Вказати види робіт, які вам потрібні.
  4. Обрати конкретний тип виробу із зазначених на сайті.
  5. Вказати габаритні розміри меблів.
  6. Додати приклади проектів, які вам подобаються, та фото приміщення, де буде встановлено меблі.
  7. Розмістити оголошення.

Після того ваше замовлення побачать вся виконавці, зареєстровані в системі. Якщо їх зацікавить робота, вони відгукнуться на вашу пропозицію. Далі залишається лише обрати надійного майстра з великим досвідом.

Як знайти надійного мебляра – користуємося сервісом Viyar Bazar

Вигоди від співпраці для замовника

Переваги, які ви отримуєте, коли обираєте майстра-мебляра на Viyar Bazar, багаточисельні. Замовник контролює всі процеси, сам обирає матеріали, погоджує проект. Він бачить і розуміє, за що платить гроші. В системі зареєстровані лише кваліфіковані, професійні майстри з великим досвідом. Ще до початку співпраці ви можете оглянути портфоліо претендентів, щоб зрозуміти, чи підходять вони вам. Замовники, чиї проекти завершено, мають можливість залишати відгуки про майстрів. Саме так формується реальний рейтинг меблярів.

Представники сервісу теж контролюють майстрів. Вся вони проходять попередні перевірки перед тим, як отримують доступ до системи та її можливостей. Тут немає випадкових людей. На сайті є простий та зручний калькулятор замовлення. Достатньо вказати ціновий сегмент меблів, що вас цікавлять, щоб дізнатися, скільки буде коштувати конкретний проект. Якщо виконавець вносить свої корективи, він обов’язково аргументує такі дії перед клієнтом. Таким чином забезпечується повна прозорість кожної угоди, яка тут оформлюється.

Джерело: Народна Правда