Єфремов назвав себе невинним у смертельній ДТП: перші подробиці

Єфремов заявив, що в ДТП брала участь його машина, а не він сам

Єфремов назвав себе невинним у смертельній ДТП: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Михайло Єфремов, який скоїв смертельну ДТП (загинув 58-річний Сергій Захаров), відмовився визнавати свою провину.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це, за словами адвоката Ельмана Пашаєва, артист заявив під час чергового допиту 3 липня, пише Telegram-канал Mash.

Також Пашаєв зазначив, що актор, який говорив, що хоче відшкодувати збитки родині загиблого, мав на увазі, що “готовий платити”, але у ДТП брала участь його машина, а не він сам:

“Єфремов ніколи в повному обсязі нічого не визнавав. Якщо Єфремов хотів допомагати потерпілій стороні, це не означає, що він винен. Просто з участю його автомобіля сталася ДТП, а він хотів допомогти постраждалій стороні”.

Інформацію вже прокоментував адвокат Олександр Добровінський, який захищає інтереси постраждалої сторони:

“Наскільки я розумію, було сказано паном Єфремовим, що винна машина. Але я дивився експертизу, яка була зроблена, експертиза говорить, що машина в повному порядку. Залишається другий варіант, що пан Єфремов не керував машиною, незважаючи на всі записи, які я бачив. Очевидно, машиною тоді керували марсіани або нечиста сила. В такому випадку, цю колізію може вирішити тільки суд. Ви знаєте, це трохи блюзнірство говорити, що водій автомобіля, через якого загинув Сергій, не винен”.

Адвокат сина загиблого в аварії Сергія Захарова вважає, що вина Єфремова доведена.

«З упевненістю можу сказати одне — в будь-якому випадку вина Михайла Єфремова є, що б хто не говорив. Факт того, що він керував автомобілем у нетверезому стані, встановлено, і від нього нікуди не дітися. І те, що цей вчинок спричинив смерть людини, — від цього теж нікуди не дітися», — цитує Аверцева Telegram-канал 360.

Нагадаємо, Таганський районний суд Москви відправив актора Михайла Єфремова, який став винуватцем ДТП, в якому загинула одна людина, під домашній арешт на два місяці — до 9 серпня.

Друзі російського актора Михайла Єфремова розповіли всю правду про його особисте життя. Як виявилося, актор роками знущався над своїми дружинами різними способами. Як виявилося, актор також «підсадив» деяких своїх пасій на алкоголь. Зокрема, його четверта дружина Ксенія Качаліна так і не зуміла приборкати смертельну залежність.

Джерело: Народна Правда