ДСНС: На заході та півночі України – грози, град та повінь

ДСНС: На заході та півночі України – грози, град та повінь
Автор Желізняк Олександр в Погода

Державна служба з надзвичайних ситуацій заявила, що на Заході і півночі України сьогодні ймовірні грози, шквали, град та підвищення рівня води.

Про це повідомляється на сайті ДСНС.

“За даними Укргідрометцентру, 4 липня у західних, північних, Вінницькій областях, вдень і в Одеській області грози, вдень під час гроз в окремих районах град і шквали 15-20 м/с”, – йдеться у повідомленні служби.

Окрім цього, ДСНС попереджає про підвищення рівня води в річках на Західній Україні. Так, з 4 липня на річках Закарпатської області можливе підвищення рівнів води на 0,3-1,0 м, на малих водотоках і у верхів’ях річок очікується короткочасне підвищення рівнів води на 0,5-1,0 м.прогнозується утворення селів і підтоплення низовин, можуть постраждати населені пункти.

3-4 липня на річках басейнів Сяну, Дністра (Львівська, Івано-Франківська обл.) можливі підйоми рівнів води на 0,2 – 1,0 м над рівнями 2 липня. При значних дощах можливе формування місцевого і схильного стоку. Окрім вищевказанного, можливий підйом води на рівні 0,2 – 1,0 м ймовірний на річці Прип’ять (Волинь) і на ряді річок Одеської області.

Як ми вже розповідали – Повінь в Карпатах: з місць затоплення відселено десятки людей.

А також – Повінь затопить ще одну область: еколог попередив про страшні наслідки.

Джерело: Народна Правда