Гірше, ніж передбачалося: Складено прогноз розвитку пандемії коронавірусу в Україні

Гірше, ніж передбачалося: Складено прогноз розвитку пандемії коронавірусу в Україні
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус

В Україні представлено новий прогноз розвитку епідемії коронавірусу COVID-19 на період з 3 по 10 липня 2020 року, його підготувала спеціальна робоча група з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні.

Прогноз оприлюднено прес-службою Національної академії наук України.

Loading...

За останні тижні Україна демонструє позитивну динаміку – статистичні дані виявляються кращими за передбачувані у прогнозах. Проте, вчені побоюються збільшення симптомних та госпіталізованих інфікованих.

“Аналіз даних найбільш уражених регіонів, показав, що протягом червня зросла частка госпіталізованих, а кількість підозр майже зрівнялася із кількістю виявлених інфекцій. Це побічно може свідчити про зменшення частки виявлених інфекцій. Тому реальна динаміка може бути менш оптимістичною тієї, що випливає з офіційної статистики”, – йдеться в прогнозі.

Хоча загалом тенденція в країні нейтральна, але кожна друга підозра на коронавірус підтверджується.

“При цьому на кожне нове виявлення в середньому витрачається 15 ПЛР-тестів. Залишається не зовсім зрозумілим порядок визначення підозр і використання ПЛР-тестів, тому що навіть за умови подвійного тестування кожного непідтвердженого підозри залишається більше 10 ПЛР-тестів на кожного інфікованого. Ймовірно, не всі підозрілі випадки потрапляють в офіційну статистику”, – зазначили в прес-службі.

Тим часом станом на 4 липня Україна встановила новий антирекорд — за добу виявлено 914 інфікованих коронавірусом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...