Перед утилізацією потрібно тримати маски в пакеті три дні – Мінприроди

У міністерстві посилаються на закордонний досвід утилізації у домашніх умовах

Перед утилізацією потрібно тримати маски в пакеті три дні – Мінприроди
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус

Перед утилізацією використаних медичних масок і рукавичок в домашніх умовах рекомендується три дні протримати їх у пластиковому пакеті.

Про це заявив міністр захисту навколишнього середовища та природних ресурсів Роман Абрамовський на брифінгу у суботу, 4 липня, пише “Українська правда“.

Loading...

Міністр пояснив різницю між “домашньою” та промисловою утилізацією. Медичні відходи потрапляють на утилізацію на ліцензовані підприємства. А ось в домашніх умовах потрібно дотримуватися обережності.

“Ми вивчили європейський досвід, прийняли рішення не регулювати адміністративно це питання, а дати тільки рекомендації. Ми рекомендуємо відходи масок і рукавичок складати у пакет, щільно його зав’язувати і витримати в домашніх умовах приблизно 72 години. Це європейський досвід, він себе зарекомендував, а будь-які адміністративно – регуляторні заходи не дали результатів”, – розповів він.

Український заробітчанін став жертвою агресивного поляка — чоловік неадекватно відреагував на зауваження про необхідність бути в масці в магазині.

У Київській області в супермаркеті АТБ сталася епічна бійка. Чоловікові, який був у масці, не сподобалося те, що інший відвідувач ігнорує рекомендації — знаходиться в громадському місці без маски. Відвідувач в масці побив опонента палкою ковбаси.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...