У МОН пояснили, як дітям ходити до школи з 1 вересня

Міністр не бачить варіанту, як дітям ходити у перший клас дистанційно, але в разі важкої епідеміологічної ситуації доведеться вживати заходів

У МОН пояснили, як дітям ходити до школи з 1 вересня
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Соціальна правда

Міністерство освіти розглядає кілька варіантів того, як діти будуть відвідувати школи з 1 вересня; все залежить від того, яка епідеміологічна обстановка буде в країні восени.

Про це в інтерв’ю виданню LB.ua розповів виконуючий обов’язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Міністр зазначив, що він не розуміє механізму, за яким діти можуть піти у перший клас дистанційно. У школі дітям потрібно відчувати соціалізацію. Однак у разі важкої епідеміологічної обстановки все-таки можуть запровадити дистанційний або змішаний режими відвідування.

“Можливо, буде змішана форма відвідування школи – частково офлайн, частково онлайн. Можливо, будуть діти по змінах ходити. Потрібно напрацювати матеріали не тільки безпеки санітарних умов, а ще умов навчання для того, щоб діти отримували соціалізацію”, – уточнив він.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вже повідомляв, що жорсткий карантин в Україні повертати не будуть, навіть в разі зростання захворюваності коронавірусом.

Тим часом станом на 4 липня Україна встановила новий антирекорд — за добу виявлено 914 інфікованих коронавірусом.

Джерело: Народна Правда