Британія збирається досліджувати вплив COVID-19 на організм людини

Британія збирається досліджувати вплив COVID-19 на організм людини
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус

Велика Британія починає масштабне дослідження впливу коронавірусу COVID-19 на людський організм у довгостроковій перспективі, для чого виділить 10,5 млн доларів.

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на Міністерство охорони Здоров’я Великобританії.

Вчені планують детально вивчити всі процеси, які відбуваються в організмі інфікованого, щоб зрозуміти, як “працює” COVID-19 у людей, які переносять захворювання без симптомів.

“У міру того, як ми продовжуємо нашу боротьбу проти цієї глобальної пандемії, ми дізнаємося все більше і більше про вплив, який може мати ця хвороба, і не тільки на поточний стан здоров’я, але і на фізичне і душевне здоров’я в більш довгостроковій перспективі”, – пояснив міністр охорони здоров’я Великої Британії Метью Хенкок.

Дослідження проводитимуть університет Лестера та місцеві госпіталі, у ньому буде задіяно 10 тисяч осіб. Зокрема, будуть взяті зразки крові та виділень з легких пацієнтів, які потім вивчать із застосуванням технології просунутої візуалізації. Отримані результати будуть використані для розробки нових форм персоналізованого лікування.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв, що  через занадто високий показник захворюваності COVID-19 – українців не пускатимуть в Європейський Союз з 1 липня. На сьогоднішній день, цей показник становить 57 випадків на 100 тисяч населення.

Пізніше це підтвердили і в ЄС. Рада Європейського Союзу опублікував список країн, громадяни яких зможуть перетинати їх межі, починаючи з 1 липня — України в ньому немає.

Джерело: Народна Правда