Степанов розповів, що найбільше хвилює в епідемії коронавірусу

За словами міністра, динаміка демонструє збільшення кількості госпіталізацій з пневмонією, яка викликана впливом коронавірусу

Степанов розповів, що найбільше хвилює в епідемії коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус

У Міністерстві охорони здоров’я серйозно стурбовані зростанням кількості госпіталізацій людей, які заразилися коронавірусом.

Про це розповів міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час онлайн-брифінгу.

Loading...

“Ви бачите, що у нас не знижується кількість захворювань. Кожен день ми фіксуємо більше 800-900 захворювань коронавірусною хворобою. І що ще дуже важливо – (зростає-УП) кількість людей, яких госпіталізують, яким потрібна допомога в умовах стаціонару. Це пацієнти, які мають важкий перебіг хвороби. Це викликає у нас велике занепокоєння”, – сказав він.

За словами міністра, динаміка демонструє збільшення кількості госпіталізацій з пневмонією, яка викликана впливом коронавірусу.

Нагадаємо, в Україні загальна кількість випадків досягла 48,500 осіб, 1249 померли, 21 376 – одужали.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв, що  через занадто високий показник захворюваності COVID-19 – українців не пускатимуть в Європейський Союз з 1 липня. На сьогоднішній день, цей показник становить 57 випадків на 100 тисяч населення.

Пізніше це підтвердили і в ЄС. Рада Європейського Союзу опублікував список країн, громадяни яких зможуть перетинати їх межі, починаючи з 1 липня — України в ньому немає.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...