ВООЗ припинила випробовувати антикоронавірусні препарати

Випробовувані препарати виявилися практично неефективними для боротьби із захворюванням

ВООЗ припинила випробовувати антикоронавірусні препарати
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус

Всесвітня організація охорони здоров’я припинила випробування гідроксихлорохіну (ліки проти малярії) та лопінавіру/ритонавіру (антиретровірусний препарат) на госпіталізованих пацієнтах з коронавірусом з метою виявити здібності цих ліків для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляється на сайті організації.

Рішення прийняли, згідно з рекомендацією міжнародного керівного комітету випробування солідарності, спрямованого на розробку засобу від коронавірусу. Дослідження препаратів на предмет їх ефективності проти коронавірусу, зниження смертності серед хворих коронавірусом і відповідності медичним стандартам закінчилися неуспіхом.

“Попередні результати випробувань показали, що гідроксихлорохін і лопінавір/ритонавір не викликають або практично не викликають зниження смертності серед госпіталізованих пацієнтів з COVID-19”, – йдеться в заяві ВООЗ.

Висновок стосується тільки тестування ліків на хворих, які перебували в медичних установах, зазначили в організації.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв, що  через занадто високий показник захворюваності COVID-19 – українців не пускатимуть в Європейський Союз з 1 липня. На сьогоднішній день, цей показник становить 57 випадків на 100 тисяч населення.

Пізніше це підтвердили і в ЄС. Рада Європейського Союзу опублікував список країн, громадяни яких зможуть перетинати їх межі, починаючи з 1 липня — України в ньому немає.

Джерело: Народна Правда