Як підвищуватимуть мінімальну зарплатню: план Кабміну

Необхідність підвищення "мінімалки" визначається набором з п'яти факторів - це споживчий попит, інфляція, зайнятість, подолання бідності, нерівність

Як підвищуватимуть мінімальну зарплатню: план Кабміну
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Соціальна правда

Український уряд взявся за підвищення мінімальної зарплатні в країні і вже розробив трьохетапний план її підвищення.

Про це написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Facebook.

Loading...

“Уряд запланував три етапи підвищення мінімальної зарплати на наступний рік. З 1 вересня МЗП зросте до 5000 грн (+277 грн або + 5,9%). З 1 січня 2021 року МЗП зросте до 6000 грн (+1000 грн або + 20% ). З 1 липня 2021 року МЗП зросте до 6500 грн (+500 грн або + 8,3%) “, – написав Шмигаль.

Прем’єр зазначив, що необхідність підвищення “мінімалки” визначається набором з п’яти факторів – це споживчий попит, інфляція, зайнятість, подолання бідності, нерівність. Згідно з розрахунками уряду, підвищення мінімальної заробітної плати стимулюватиме споживчий попит на українську продукцію, прирівняє її до реального прожиткового мінімуму, який зараз становить близько 4,9 тисяч гривень і матиме вплив на зменшення інфляції.

Нагадаємо, в Україні з 1 липня буде підвищено грошовий розмір прожиткового мінімуму. У зв’язку з цим будуть підвищені та інші соціальні виплати.

Як ми вже повідомляли – Десятки тисяч українців залишаться без пенсії: Кабмін прийняв скандальне рішення.

А також – В Україні підвищили розмір пенсій, але не всім: у кого виплати залишаться колишніми.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...