Як зміниться курс долара в Україні: що кажуть експерти

Як зміниться курс долара в Україні: що кажуть експерти
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда

Незважаючи на те, що на цьому тижні курс долара різко стрибнув вгору на тлі відставки голови Національного банку України Якова Смолія, зараз він відносно стабільний, проте незабаром ситуація може змінитися.

Про це пише видання “Сегодня“.

Loading...

Так, експерт Олег Пендзин впевнений, що курс долара залишиться на колишньому рівні – якщо залишиться стара команда менеджерів в НБУ. А ось аналітик Андрій Шевчишин вважає, що курс коливатися не буде завдяки інвестиціям НБУ в ринок.

“Але багато чого буде залежати від того, з якою швидкістю будуть розвиватися події. Залежно від цього курс може виявитися і вище 27,5 грн/Долар”, – зазначив Шевчишин.

Експерт Олександр Охріменко, навпаки, вважає, що через надлишок валюти в країні курс повернеться в коридор 26,5-27 гривень за долар.

“Від зміни керівництва Нацбанку тут мало що залежить, хіба що регулятор почне дочиста викуповувати валюту на міжбанку, створюючи дефіцит і підвищуючи курс. Але девальвація гривні викличе зростання цін, розкрутить інфляцію, це не потрібно нікому”, – зазначив він.

Нагадаємо, що курс валют в Україні на 3 липня перетнув психологічну позначку — долар подорожчав на 41 копійку і встановився на позначці 27,18 грн. Таким чином валютний ринок відреагував на відставку голови Нацбанку Якова Смолія. Нацбанк виправив ситуацію, тільки вкинувши у валютний ринок 200 млн доларів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...