Зеленський: Україна поверне всі втрачені території

Зеленський заявив, що у нього є потужний заряд сили і віри в те, що все обов'язково вийде

Зеленський: Україна поверне всі втрачені території
Автор Желізняк Олександр в Правда про ООС

Україна поверне всі території, які вона втратила в 2014 році.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час привітання Слов’янська і Краматорська з шестиріччям звільнення від окупантів.

“Сьогодні у нас подвійне свято. Адже, окрім Дня ВМС, ми відзначаємо шосту річницю визволення Слов’янська та Краматорська. Шість років тому всією країною ми допомагали нашій армії і з тривогою в серці і молитвою в душі чекали радісних новин зі сходу. Низький уклін кожному, хто повернув Слов’янськ і Краматорськ в Україну”, – заявив Зеленський під час святкування дня ВМС в Одесі.

Зеленський додав, що у нього є “потужний заряд сили і віри” в те, що “все у нас обов’язково вийде”.

“Ми повернемо всіх наших людей. Повернемо всі наші території. Повернемо віру в правду і справедливість. Ми повернемо мирну, єдину і неподільну, могутню і непереможну Україну”, – зазначив він.

Слов’янськ і Краматорськ були звільнені в ході наступу українських Збройних сил влітку 2014 року.

Нагадаємо, 13 липня 2014 року заарештували колишню міську голову Слов’янська Нелю Штепу. Їй інкримінували скоєння кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, які спричинили загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.

Джерело: Народна Правда