Росії дозволили добудувати “Північний потік-2”: що відомо

Росії дозволили добудувати “Північний потік-2”: що відомо
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

Росія отримала можливість добудувати “Північний потік-2”. Данія дала дозвіл на використання суден-трубоукладачів з якорями і без них для завершення будівництва.

Loading...

Про це сказано в заяві Датського енергетичного агентства.

“Датське енергетичне агентство ухвалило рішення, що Nord Stream 2 AG може також використовувати трубоукладчики з якірним позиціонуванням при укладанні трубопроводу “Північний потік-2”, – сказано в повідомленні.

Також змінилися умови видачі дозволу для завершення будівництва – компанія Nord Stream 2 AG може використовувати судна як із системами самопозиціювання, так і судна, які можуть зберігати положення тільки з якорями.

“У цьому рішенні Датське енергетичне агентство підкреслило, серед іншого, що решта трубопроводу, який повинен бути побудований в Данії, знаходиться за межами району, де не рекомендується тралення дна, анкерування і пошкодження морського дна через ризик, створюваного похованими бойовими хімічними агентами” , – пояснили рішення в агентстві.

Нагадуємо, “Північний потік-2” піде в обхід транзитних держав – України, Білорусі, Польщі та інших східноєвропейських країн – через виняткові економічні зони і територіальні води Росії, Фінляндії, Швеції, Данії та Німеччини.

Як ми вже розповідали – Це воля народу: Путін прокоментував голосування за поправки до Конституції РФ.

А також – Євросоюз наніс потужний удар по РФ через Україну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...