Вчені закликали ВООЗ терміново змінити рекомендації щодо захисту від COVID-19

Цей вид коронавірусу передається у повітрю в ще більш дрібних частинках, які набагато довше затримуються в повітрі, ніж це вважалося раніше

Вчені закликали ВООЗ терміново змінити рекомендації щодо захисту від COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Всесвітню організацію охорони здоров’я просять переглянути рекомендації щодо захисту від коронавірусу SARS-CoV-2, який викликає коронавірусну інфекцію (COVID-19). Зазначимо, COVID-19 за минулу добу був діагностований у 543 українців. Всього з початку епідемії захворіло 49 тисяч 43 людини.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє DW.

Вчені підкреслюють, що необхідно переобладнати вентиляційні системи в школах, будинках престарілих, житлових будинках і на підприємствах. Зокрема, на думку експертів, в таких системах необхідно встановити більш потужні повітряні фільтри і мінімізувати рециркуляцію повітря.

У відкритому листі, який на наступному тижні планується опублікувати в одному з наукових журналів, 239 вчених з 32 країн представили докази того, що цей вид коронавірусу передається у повітрі в ще більш дрібних частинках, які набагато довше затримуються в повітрі, ніж це вважалося раніше.

У матеріалі також йдеться про те, що, враховуючи нові дані, медичним працівникам, ймовірно, знадобляться більш професійні маски типу N95, які можуть відфільтровувати маленькі частинки. А для знищення вірусних часток, що циркулюють у повітрі в закритих приміщеннях, може знадобитися ультрафіолетове випромінювання.

Старший науковий співробітник Оксфордського Центру доказової медицини і запрошений професор Ньюкаслського університету Том Джефферсон вважає, що коронавірус SARS-CoV-2, який викликає коронавирусную інфекцію (COVID-19), перед тим, як проявитися в Азії, міг спочатку перебувати і в інших країнах світу.

Лікар Оксана Виговська заявила, що штам COVID-19, який потрапив в Україну, сильно відрізняється від китайського і європейського.

Джерело: Народна Правда