Економіку України чекає рекордний обвал: прогноз експертів

Економіку України чекає рекордний обвал: прогноз експертів
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

Економіка України впаде на 10% у другому кварталі 2020 року у порівнянні з аналогічним періодом за минулий рік. Таке різке падіння економічних показників викликане наслідками карантину через пандемію коронавірусу.

Loading...

Про це йдеться у матеріалі агентства Reuters які опублікували думку аналітиків ICU. Вони відзначають, що повне відновлення економіки України за наступні шість місяців неможливе.

Таким чином, 2020 рік відзначиться для України найбільшим економічним обвалом із 2014 року, коли Росія анексувала український Крим і розв’язала війну на Донбасі. Російська агресія стала причиною падіння українського ВВП на 14,5% у другому кварталі 2015 року.

“Цифри економічної активності, найімовірніше, покажуть весь масштаб кризи. Ми очікуємо, що скорочення поглибиться до 10% порівняно з минулим роком у другому кварталі”, – вважають аналітики.

Експерти прогнозують, що в третьому кварталі український ВВП скоротиться на 5,5%, а в четвертому – на 3% як порівняти з попереднім роком.

У підсумку за 2020 рік скорочення економіки України становитиме 6,5% порівняно зі зростанням на 3,2% в 2019-му. Київ очікує падіння на 4,8%.

Як ми вже розповідали – Економіка України не переживе другого жорсткого карантину – Ткаченко.

А також – Відставка голови Нацбанку: як це вплине на економіку та Україну.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...